żywa Wiara

ArtykułyZOBACZ WSZYSTKIE

Do Nieba z Ojcem Pio

autor:

użytkownik: WerS z dnia: 2018-03-26

W 2018 roku na całym świecie obchodzony jest Rok Jubileuszu 100-lecia otrzymania stygmatów przez św. Ojca Pio oraz 50-lecia jego przejścia do domu Ojca.
 
Głównym organizatorem krajowych wydarzeń i inicjatyw związanych z Rokiem Jubileuszowym jest Zakon Braci Mniejszych Kapucynów - Prowincja Krakowska.

Z dumą i radością informujemy, że portal żywawiara.pl objął patronat medialny nad Rokiem Jubileuszowym Ojca Pio.
 
Głównymi wydarzeniami będą XVI Czuwanie z Ojcem Pio w Sanktuarium Bożego Miłosiedzia w Krakowie-Łagiewnikach, Dziękczynienie z Maryją i Ojcem Pio za spuściznę wiary Czechów i Polaków w Polanicy Zdroju, ogólnopolskie Czuwanie z Maryją i Ojcem Pio na Jasnej Górze "Czyścimy Czyściec", Narodowa Pielgrzymka do Ojca Pio, Jubileuszowy Kongres Grup Modlitwy Ojca Pio na Jasnej Górze, II Kongres Ojca Pio w Gdańsku.
 
W ramach Jubileuszu zostały już uruchomione inicjatywy takie jak m.in. kampanie społeczne "Listy Ojca Pio", w ramach której planowane jest przetłumaczenie i wydanie wszystkich listów Świętego, czy "Niestygmatycy.pl", mająca na celu uwrażliwienia nas na los osób bezdomnych.
 
Zachęcamy do udziału w wydarzeniach związanych z Rokiem Jubileuszowym. Informacje o nich będą pojawiać się na naszym portalu.
 
Osoba św. Ojca Pio jest z pewnością bliska wielu z nas. Niech zatem ten rok będzie okazją do bliższego poznania postaci tego świętego oraz modlitwy za jego wstawiennictwem.
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony www.kapucyni.pl, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie informacje o wydarzeniach i inicjatywach Roku Ojca Pio, m.in. możliwość zgłoszenia w nich udziału czy wsparcia finansowego.

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.