żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Mój własny biegun

użytkownik: KlaW z dnia: 2015-07-11

Mój własny biegun

Świadectwo Urszuli Meli – mamy Janka Meli, najmłodszego w historii i niepełnosprawnego zdobywcy obu biegunów polarnych.

Urszula Mela opowiada o swoim życiu, w którym od dzieciństwa nie było miejsca dla Boga. Mówi o małżeństwie, dzieciach oraz o tragediach i bolesnych przeżyciach, które dotknęły ją i jej najbliższych. Najpierw pożar domu i utrata całego dobytku, później śmierć młodszego syna, następnie wypadek oraz kalectwo Jaśka. Jej małżeństwo również pełne było bólu i dramatów. Doświadczała przemocy i agresji ze strony swojego męża. Dopiero, kiedy Bóg skierował jej kroki na drogę neokatechumenatu i kiedy dobrowolnie przyjęła swój krzyż, zaczęły dziać się cuda. Prawdziwie zawierzyła Bogu i złożyła swój los w Jego ręce.

O tym wszystkim opowiada w swoim świadectwie, wygłoszonym podczas katechezy audiowizualnej, zorganizowanej przez Wspólnotę Miriam z Rzeszowa. 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.