żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Wybrałam życie

użytkownik: Admin z dnia: 2013-12-30

Wybrałam życie
Taki tytuł nosiła katecheza audiowizualna w Bazylice oo. Bernardynów w Rzeszowie. Jej gościem była Brygida Grysiak, dziennikarka telewizyjna, publicystka, autorka kilku książek, m.in. „Wybrałam życie”, „Najbardziej lubił wtorki”, wywiadu z abp. Mieczysławem Mokrzyckim poświęconego osobie bł. Jana Pawła II. Jest również współautorką książki „Kobiety w życiu Jana Pawła II”.
 
Pani Brygida w opublikowanym przez nas materiale, opowiada o kulisach powstawania książki o kobietach, które pomimo przeciwności wybrały życie swoich dzieci. Mówiąc o rozmaitych, skomplikowanych, niejednokrotnie dramatycznych wydarzeniach z życia kobiet, które mimo wszystko nie dokonały aborcji, podkreśliła, że czasem, aby uratować życie, wystarczy spotkanie i rozmowa z odpowiednią osobą, która potrafi okazać wsparcie i zrozumienie.

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.