żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Węże brać będą do rąk

użytkownik: Admin z dnia: 2011-04-04

Węże brać będą do rąk

Niejeden raz mamy pokusę do "przedobrzania" czegoś. Na siłę chcemy wyprzedzić innych, stawiamy sobie zbyt wygórowane wymagania, staramy się być perfekcyjni. Gdy chcemy być w czymś najlepsi, to w tym pragnieniu jest już pycha i duch porównywania się. Nie liczymy się ze swoją kondycją, słabościami, nędzą, a przede wszystkim nie liczymy się z Bogiem. Co możemy zrobić w takiej sytuacji, jak nad tym wszystkim zapanować, dowiesz się słuchając konferencji wygłoszonej przez o. Augustyna Pelanowskiego.

Komentarze (1)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

~Estera

05.04.2011, godz.23:21

Bóg w swojej miłości prowadzi, wychowuje,doświadcza. Panowanie nad słabością, w swym wymiarze,nieporównywalne do walki ze zwierzchnościami świata ciemności."Przepasawszy swoje biodra prawdą"List do Efezjan 6,10-20 dostrzegam,że Jezus jest Panem, w mocy Którego zły nie ma do mnie dostępu.