żywa Wiara

AktualnościZOBACZ WSZYSTKIE

Oficjalny start Żywej Wiary

użytkownik: Admin z dnia: 2011-02-15

Oficjalny start Żywej Wiary
Z wielką radością informujemy, że dnia 15 lutego 2011 roku oficjalnie wystartował portal żywawiara.pl. Jego celem jest dotarcie do ludzi wierzących i poszukujących z treściami, które pobudzają i umacniają w wierze. Zadanie, które sobie stawiamy jest następujące - zgromadzić w naszym portalu wszystkie te materiały często rozproszone w sieci, które warto przeczytać, posłuchać i obejrzeć, a które mogą pomóc w głębszym i pełniejszym przeżywaniu relacji z Jezusem Chrystusem.
Prace nad wypełnieniem naszego portalu treściami trwają, ale już wkrótce znajdziecie tutaj mnóstwo świadectw ludzi, którzy spotkali na swojej drodze żywego Boga, posłuchacie kazań, przy których człowiek nie ziewa i nie myśli o tym "kiedy to się skończy", obejrzycie filmy dokumentalne, które dotkną Waszych serc, a w dziale katechezy zyskacie wiedzę na temat nauczania Kościoła. W Żywej Wierze będziecie też mogli poprosić o modlitwę, znaleźć grupę formacyjną, gdzie można będzie spotkać Boga i dobrych ludzi, a także sprawdzić, gdzie mają miejsce ciekawe wydarzenia i dobre rekolekcje.
Obecnie portal jest jeszcze bardzo ubogi w powyższe treści. Zdajemy sobie z tego sprawę i obiecujemy, że codziennie będziemy pracować nad tym, abyście chcieli tu wracać. Zapraszamy Was też do współpracy z nami. Rejestrując się w naszym serwisie, macie dostęp do większej ilości funkcji i możecie pomóc innym w zauważeniu czegoś, co uważacie za wartościowe.
Jeśli uznacie, że nasz portal się Wam podoba to poinformujcie o nim swoich znajomych. Może jakieś świadectwo wiary, albo kazanie zostało umieszczone tu specjalnie dla nich? :-) Prosimy też o modlitwę, aby przez to dzieło działał Duch Święty!

 

Komentarze (0)

Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.