Świadectwo Nawróconej Feministki

Stwierdzenie: „Bóg nie istnieje” stało się moim dogmatem, w który fanatycznie wierzyłam. Odrzuciłam zachowanie dziewictwa do zawarcia małżeństwa i niezażywanie narkotyków. W przeszłości te rzeczy były bliskie mojemu sercu dzięki wychowaniu, jakie otrzymałam od moich rodziców. Wkrótce uczestnictwo we mszy świętej niedzielnej stało się pozostałością mojego dzieciństwa.
Autor: Lorraine V. Murray, Ph.D.
Świadectwo Nawróconej Feministki
TAGI:
spowiedź, Aborcja, ateizm, feminizm, odszedłem i powróciłem do Kościoła, świadectwo nawrócenia, nawrócony nieprzyjaciel Kościoła Katolickiego, była feministka
Komentarze (0)
Portal zywawiara.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.